ANTEA
FORMENTERA 
ITACA KB

Naše společnost se specializuje na montáže/výměny plynových kondenzačních kotlů do výkonu 50kW s kompletní montáží zabezpečovacích prvků kotle + patřičných revizních zpráv.

Více informací o produktech, naleznete níže.

PLYNOVÉ KOTLE

Kotel s vestavěným nerezovým zásobníkem

Průtokový/topný kotel

Průtokový/topný kotel

 

Za zabezpečovací prvky kotle se rozumí armatury, které se musí instalovat pod kotel na každé potrubí, které vede do/z kotle. Každý topenář se učí na středních školách, co je obsahem zabezpečovacích prvků kotlů. Například to jsou uzavírací ventily, šroubení, vypouštěcí/napouštěcí ventily a filtry. Mnozí topenáři/netopenáři v rámci nabídek tyto armatury nedávají, nebo je ošizují. Zejména je problém ve filtrech a uzavíracích ventilech.

 

Než začne zákazník podezírat zdroj a hatit výrobce, je základem si nejprve zkontrolovat vybavenost zabezpečovacích prvků. Zejména filtrů, které se dnes stále ve velkém používají, ale jsou takřka nedostačující. Hovoříme zde o mosazných filtrech se sítem, který zachytává hrubé nečistoty, ale ne zmagnetizované, mikroskopické částice vzniklé galvanickým článkem. Tyto částice se dostávají do hydrauliky kotle, usazují se a dříve, či později je problém na světě. Zkontrolujte si nabídky topenářů! Filtr za zhruba 350,- Kč asi nebude ten, který tam potřebujete. Ceny magnetických filtru se pohybují od 2 500,- Kč bez DPH. Nové kondenzační kotle tuto ochranu potřebují. Auto bez oleje Vám také nebude sloužit.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme!

ZABEZPEČOVACÍ PRVKY KOTLE

Kotel s průtokovým ohřevem TUV

MINORCA

                     od 23 990,-